Liga Orlika - Orlik II Drukuj Email
sobota, 14 października 2017 17:59
Udostępnij

Dzisiaj swoje spotkanie rozegrali podopieczni trenerów Jarka i Michała w Lidze orlika. Niestety przegrywamy 1:3. Jedynym strzelcem bramki był Adam Chodyniecki.

Pierwsze minuty spotkania dość nerwowe, i bardzo szybko tracimy pierwszą bramkę. Po kilku minutach zaczynaliśmy falowo atakować bramkę przeciwnika, niestety brak szczęścia lub skuteczności nie opuszczał naszych napastników.

Po jednej próbie zdobycia bramki, niestety to my tracimy kolejną bramkę i przegrywamy 0:2. Wynik nie zmienia się już do przerwy. W drugiej połowie o wiele lepsza gra, częściej dochodzimy do sytuacji podbramkowej, raz Adam, Miłosz, Mikołaj, Wiktor i Szymon wielokrotnie próbowali pokonać bramkarza rywali. Niestety tutaj też brak szczęścia. Ok. 7 min do końca tracimy 3 bramkę, ale po 2 min Adam po inwidualnej akcji strzela bramkę, i sędzia kończy mecz.

Warto wspomnieć, że chłopcy się nie podali i grali naprawdę dobrą piłkę. Brak szczęścia nie pozwolił tym razem zwyciężyć w tym meczu.

Skład: D.Legan, W.Grabowski, M.Szpytma, J.Klichowski, A. Wajdzik, A.Chodyniecki ⚽, Sz.Strama, M.Włodarz, J.Szewczyk, W.Folcik.