Zagłębie - Górnik klubowa wycieczka na mecz ekstraklasy. Drukuj Email
środa, 11 października 2017 22:29
Udostępnij

Już w niedzielę 15 października, aż czterema autokarami wyjeżdżamy do Lubina na mecz ekstraklasy Zagłębie - Górnik Zabrze. Wcześniej przed meczem zawodnicy z roczników 2007, 2008 (2 drużyny), 2009 i 2010 rozegrają z rówieśnikami z Akademii Zagłębia mecze sparingowe. W rozwinięciu ważne informacje związane z wyjazdem (podział na autobusy, godz. i miejsce wyjazdu).

JEDZIEMY UBRANI W DRES KLUBOWY.

Wyjazd w niedzielę 15.10.2017 r z parkingu przy Starostwie Powiatowym w Świdnicy (ul. MC Skłodowskiej)

UWAGA: JEDZIEMY O DWÓCH RÓŻNYCH GODZINACH !!!!!!!!

O GODZ. 10:15 WYJEŻDŻAJĄ ZAWODNICY (Z RODZICAMI/OPIEKUNAMI) , KTÓRZY ROZGRYWAJĄ WCZEŚNIEJ MECZE.

O GODZ. 13:15 WYJEŻDŻAJĄ POZOSTALI.

-----------------------------------------------------------------

LISTA OSÓB - WYJAZD GODZ. 10:15- autobus nr 1

Zabieramy sprzęt (szczegóły u trenerów), bidony, kanapki, owoce.

Lp. Imię Nazwisko AUTOBUS
1 Hubert Charuży 1
2 Norbert Charuży 1
3 Robert Charuży 1
4 Artur Dawid 1
5 Rafał Dawid 1
6 Kacper Kalinowski 1
7 Krystian Kalinowski 1
8 Jakub Kazimierski 1
9 Kacper Klęsk 1
10 Dorota Kołakowska 1
11 Franciszek Kołakowski 1
12 Jakob Kosmala 1
13 Leonard Kosmala 1
14 Agnieszka Kosmala 1
15 Łukasz Kosmala 1
16 Nikodem Krakowiak 1
17 Renata Krakowiak 1
18 Irena Lizak 1
19 Filip Łuczak 1
20 Jolanta Łuczak 1
21 Oliwier Łyszczarz 1
22 Waldemar Łyszczarz 1
23 Dominik Minta 1
24 Sebastian Patyk 1
25 Damian Patyk 1
26 Krzysztof Patyk 1
27 Szymon Pieńkowski 1
28 Bartosz Pieńkowski 1
29 Joanna Pieńkowski 1
30 Grzegorz Pieńkowski 1
31 Patryk Podleśny 1
32 Wojciech Radwański 1
33 Hubert Urbański 1
34 Jan Wicher 1
35 Marcin Zbroszczyk 1
36 Olivier Zbroszczyk 1
37 Jakub Zienkiewicz 1
38 Bartosz Zienkiewicz 1
39 Janusz Masny 1
40 Krystian Grzybowski 1
41 Adam Grzybowski 1
42 Wiktor Jernutowski 1
43 Łukasz Jernutowski 1
44 Krzysztof Orzechowski 1
45 Marek Orzechowski 1
46 Mateusz Politański 1
47 Michał Politański 1
48 Marek Politański 1
49 Brajan Skoczyński 1
50 Andrzej Skoczyński 1
51 Aleksander Walaś

1

LISTA OSÓB - WYJAZD GODZ. 10:15-autobus nr 2

Lp. Imię Nazwisko AUTOBUS
1 Michał Cichowicz 2
2 Agnieszka Cichowicz 2
3 Mariusz Cichowicz 2
4 Bartosz Grzechynia 2
5 Paulina Grzechynia 2
6 Tomasz Grzechynia 2
7 Joanna Kawalec 2
8 Izabela Komorowska 2
9 Artur Komorowski 2
10 Daniel Komorowski 2
11 Krystian Kopeć 2
12 Jakub Satała 2
13 Karolina Satała 2
14 Piotr Satała 2
15 Dawid Studziński 2
16 Anna Studziński 2
17 Sebastian Studziński 2
18 Igor Wciórka 2
19 Piotr Wciórka 2
20 Tadeusz Wciórka 2
21 Monika Wiecheć 2
22 Rafał Wiecheć 2
23 Patryk Witaszczyk 2
24 Kacper Witaszczyk 2
25 Jolanta Witaszczyk 2
26 Rafał Witaszczyk 2
27 Antoni Zawalich 2
28 Gracjan Chachoń 2
29 Krzysztof Chachoń 2
30 Michał Głowacki 2
31 Marek Jaksz 2
32 Jakub Kłos 2
33 Paulina Kłos 2
34 Maciej Kłos 2
35 Kacper Kłos 2
36 Mariusz Maciejczek 2
37 Michał Magierowski 2
38 Miłosz Magierowski 2
39 Andrzej Magierowski 2
40 Agnieszka Sobczyńska 2
41 Jacek Sobczyński 2
42 Jacek Sobczyśnki 2
43 Krystian Spyrka 2
44 Klaudia Spyrka 2
45 Krzysztof Spyrka 2
46 Agnieszka Spyrka 2
47 Mateusz Staroń 2
48 Aurelia Staroń 2
49 Rafał Świdurski 2
50 Sebastian Urbańczyk 2
51 Tomasz Urbańczyk 2
52 Michał Walerowicz 2
53 Jan Wojewodzic 2
54 Lech Wojewodzic 2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LISTA OSÓB WYJAZD GODZ. 13:15-autobus nr 3

Lp. Imię Nazwisko AUTOBUS
1 Marceli Kośkiewicz 3
2 Alan Kwiatkowski 3
3 Michał Rybarczyk 3
4 Szymon Balant 3
5 Dariusz Kośkiewicz 3
6 Jerzy Buchta 3
7 Wioletta Balant 3
8 Wiktor Grabowski 3
9 Filip Chmura 3
10 Dawid Markowicz 3
11 Szymon Kurzawa 3
12 Adam Kurzawa 3
13 Kamil Idczak 3
14 Gabriel Idczak 3
15 Kacper Bar 3
16 Michał Mnich 3
17 Krystian Kafel 3
18 Patryk Matlak 3
19 Konrad Gołębiowski 3
20 Adam Łukasik 3
21 Kacper Mielnik 3
22 Marcel Urbańczyk 3
23 Paweł Powązka 3
24 Oliwier Cichy 3
25 Karol Witomski 3
26 Kuba Towarnicki 3
27 Jakub Polak 3
28 Mariusz Chmura 3
29 Bożena Markowicz 3
30 Andrzej Markowicz 3
31 Mateusz Kurzawa 3
32 Marcin Idczak 3
33 Kinga Idczak 3
34 Słowiński Czesław 3
35 Mirosław Mnich 3
36 Adrian Kafel 3
37 Kamila Matlak 3
38 Grzegorz Gołębiowski 3
39 Bogumiła Łukasik 3
40 Paweł Mielnik 3
41 Bogusława Urbańczyk 3
42 Kamil Urbańczyk 3
43 Sylwia Powązka 3
44 Łukasz Towarnicki 3
45 Jarosław Polak 3
46 Wojciech Powązka 3
47 Paweł Serwa 3
48 Filip Serwa 3

LISTA OSÓB WYJAZD GODZ. 13:15- autobus nr 4

Lp. Imię Nazwisko AUTOBUS
1 Magdalena Brońka 4
2 Adam Chodyniecki 4
3 Jarosław Chodyniecki 4
4 Wiktor Folcik 4
5 Piotr Folcik 4
6 Przemysław Kadziewicz 4
7 Andrzej Kadziewicz 4
8 Jakub Klichowski 4
9 Jarosław Kozioł 4
10 Daniel Legan 4
11 Dariusz Legan 4
12 Robert Skupień 4
13 Tomasz Styś 4
14 Mikołaj Szpytma 4
15 Tomasz Szpytma 4
16 Alan Wajdzik 4
17 Wiktoria Wajdzik 4
18 Igor Dopierała 4
19 Paulina Dopierała 4
20 Krystian Knapik 4
21 Przemysław Knapik 4
22 Gaspard Lafarge 4
23 Jocelyn Lafarge 4
24 Monika Lafarge 4
25 Magdalena Majewska 4
26 Magdalena Majewska 4
27 Bartosz Majewski 4
28 Dawid Majewski 4
29 Marcin Naleśnik 4

Informacje pod tel 507 095 526 lub u trenerów.