TLM - Zwycięstwo Młodzików w Bystrzycy Drukuj Email
sobota, 30 września 2017 09:28
Udostępnij

W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Patryka Szokało zwyciężyli na bardzo trudnym terenie z LKS Bystrzyca Górna. Wynik 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Rybarczyk.

Od początku spotkania mecz był wyrównany, obie strony stwarzały dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak po kilkunastu minutach Gryf stał się przeważającą stroną, chodź mieliśmy tylko jedną osobę na zmianę. Niestety nie przyniosło to bramek i na przerwę schodziliśmy z remisem.

Druga połowa to nieznaczna przewaga gospodarzy, co przyczyniło się do groźnych sytuacji podbramkowych. Dzięki dobrej dyspozycji Jasia Wieczorka i uważnej gry obrońców, nie wpada żadna bramka. Po 15 minutach drugiej połowy zaczynają przeważać zawodnicy gryfa, groźne strzały Kacpra Szewczyka, Olka Kaczyńskiego i Michała Rybarczyka wpadają do rąk bramkarza gospodarzy.

Ostatnie 5 minut, rzut rożny dla naszej ekipy. Kacper Szewczyk zagrywa piłkę na 6m, gdzie czekał już Michał Rybarczyk i w zamieszaniu, silnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy.
Wynik 1:0 dla gryfa. Gryfiacy jeszcze próbowali strzelić drugą bramkę, ale zabrakło kilku minut. Sędzia doliczył jeszcze minutę, jednak wynik się nie zmienił. Koniec spotkania, zwycięsko wychodzą zawodnicy Gryfa, wynik 1:0

Skład: Jan Wieczorek, Kacper Ciak, Aleksander Kaczyński, Michał Wróbel, Adrian Kamiński, Kacper Kośkiewicz, Kacper Szewczyk, Michał Rybarczyk, Szymon Zaczyński, Alan Kwiatkowski