TLM-Derby dla Młodzików. Drukuj Email
czwartek, 28 września 2017 07:35
Udostępnij

Mecz w Terenowej Lidze Młodzika (TLM), w którym spotkały się dwie drużyny z naszego klubu (grupy Młodzików i Orlików) zakończył się zasłużonym zwycięstwem Młodzików 4:2 (3:1).

więcej w rozwinięciu.

Spotkanie lepiej rozpoczęli Młodzicy, którzy szybko strzelili bramkę (Olek Kaczyński) i stwarzali groźniejsze sytuacje do zdobycia następnych goli, po kilkunastu minutach  był jednak remis po pięknym strzale z dystansu S. Patyka, Orliki wyrównały. Stracona bramka mobilizująco wpłynęła na starszych Gryfiaków i chwilę później cieszyli się ze zdobycia dwóch bramek (Dawid Natanek i ponownie Olek Kaczyński). Po przerwie mecz nieco się wyrównał, ale groźniejsze akcje stwarzali zawodnicy trenera Patryka, mimo dobrej postawie bramkarza Orlików pada 4 bramka dla Młodzików (Dawid Kołata). To nie był jeszcze koniec emocji, pięć minut przed końcem meczu po indywidualnej akcji Nikodem Krakowiak ustala wynik meczu na 4-2. Trzeba nadmienić, że mecz toczył się w przyjacielskiej atmosferze mimo, że każdej z drużyn zależało na dobrym występie.

Gratulujemy Młodzikom zwycięstwa, a obu drużynom zaangażowania, ambicji i gry Fair Play. Dziękujemy również rodzicom za liczne przybycie i fajny doping obu drużynom.

Składy drużyn: Młodzik: Janek Wieczorek, Michał Wróbel, Adrian Kamiński, Olek Kaczyński,Kacper Ciak, Dawid Natanek, Michał Rybarczyk, Kacper Szewczyk, Alan Kwiatkowski, Dawid Kołata, Piotr Stupecki.

Orlik. Nikodem Krakowiak, Artur Dawid, Wojtek Majka, Hubert Charuży, Patryk Podleśny, Sebastian Patyk, Damian Patyk, Olivier Zbroszczyk, Filip Łuczak, Kuba Kazimierski, Oliwier Łyszczarz, Szymon Pieńkowski.