MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ AUTUMN CUP 2016 o puchar dyr. ŚOSiR Drukuj Email
czwartek, 13 października 2016 20:42
Udostępnij

W niedzielę 16 października świdnicki OSiR wraz z Gryfem Świdnica organizuje Międzynarodowy Turniej Piłkarski AUTUMN CUP 2016. Będzie to pierwsza impraze zwiazana z obchodami 10- lacia naszego klubu, który został założony we wrześniu 2006r. Do Świdnicy zawitają kluby z Berlina, Kaliningradu oraz lokalne drużyny złożone z chłopców z rocznika 2004/2005. Zawodnicy będą rywalizować o puchar Dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

więcej w rozwinięciu.

 

Turniej rozpocznie się w niedzielę od godz. 10.00, a uczestniczyć w nim będą:

TSV RUDNOW 1888 BERLIN

FC KALININGRAD

KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I

KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II

VICTORIA ŚWIEBODZICE

KS PIAST NOWA RUDA

KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL

LKS CUKROWNIK PSZENNO

FA WAŁBRZYCH

KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW

Podział na grupy i harmonogram gier:


GRUPA A


1 TSV RUDNOW 1888 BERLIN


2 KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL


3 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I


4 VICTORIA ŚWIEBODZICE


5 KS PIAST NOWA RUDA



FAZA GRUPOWA
Godzina Wynik BOISKO
10:00 TSV RUDNOW 1888 BERLIN KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL BOISKO A
10:20 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I VICTORIA ŚWIEBODZICE BOISKO A
10:40 TSV RUDNOW 1888 BERLIN KS PIAST NOWA RUDA BOISKO A
11:00 KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL VICTORIA ŚWIEBODZICE BOISKO A
11:20 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I KS PIAST NOWA RUDA BOISKO A
11:40 TSV RUDNOW 1888 BERLIN VICTORIA ŚWIEBODZICE BOISKO A
12:00 KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL KS PIAST NOWA RUDA BOISKO A
12:20 TSV RUDNOW 1888 BERLIN KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I BOISKO A
12:40 VICTORIA ŚWIEBODZICE KS PIAST NOWA RUDA BOISKO A
13:00 KS KAROLINA JAWORZYNA ŚL

KS GÓRNIK WAŁBRZYCH I

BOISKO A

 


GRUPA B


1 FC KALININGRAD


2 LKS CUKROWNIK PSZENNO


3 FA WAŁBRZYCH


4 KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW


5 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II



FAZA GRUPOWA
Godzina Wynik BOISKO
10:00 FC KALININGRAD LKS CUKROWNIK PSZENNO BOISKO B
10:20 FA WAŁBRZYCH KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW BOISKO B
10:40 FC KALININGRAD KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II BOISKO B
11:00 LKS CUKROWNIK PSZENNO KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW BOISKO B
11:20 FA WAŁBRZYCH KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II BOISKO B
11:40 FC KALININGRAD KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW BOISKO B
12:00 LKS CUKROWNIK PSZENNO KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II BOISKO B
12:20 FC KALININGRAD FA WAŁBRZYCH BOISKO B
12:40 KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW KS GÓRNIK WAŁBRZYCH II BOISKO B
13:00 LKS CUKROWNIK PSZENNO FA WAŁBRZYCH BOISKO B

MECZE PÓŁFINAŁOWE I O MIEJSCA OD GODZ: 13:15