Harmonogram treningów Gryfa wiosna 2017 Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Informacje dla zawodników
środa, 29 sierpnia 2012 08:11
Udostępnij

W sezonie  wiosennym  (kwiecień-czerwiec)  zawodnicy Gryfa trenują wg harmonogramu zamieszczonego poniżej.

 

 

Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf gr "CZARNA" Bartek Prętki asystent Maciej Masny poniedziałek 16:00-17:30 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 17:30-19:00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Smerf gr "CZERWONA" Bartek Prętki asystenci Maciej Masny poniedziałek 17:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16.00-17:30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Smerf III Radek  Szalecki środa 16.00-17.30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
piątek 17:30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Rafał Swidurski wtorek 17.15-18.30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 18.15-19:30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Smerf V Rafał Swidurski wtorek 16.00-17.15 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.00-18:15 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:30-19.00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
Żak III i IV Janusz Masny, Olek Irek wtorek 16.00-17:30 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało/Rafał Świdurski wtorek 17:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 17:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
piątek 17:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf I i II Bartek Prętki asystenci Maciej Masny, Damian Stec poniedziałek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
środa 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf III Radek  Szalecki asystent Szymon Dembowski środa 16.30-18.00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
piątek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Bartek Kulig wtorek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
czwartek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak III i IV Janusz Masny, Mateusz Wierciński, Marek Orzechowski wtorek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało poniedziałek 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska