Harmonogram treningów Gryfa wiosna 2017 Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Informacje dla zawodników
środa, 29 sierpnia 2012 08:11
Udostępnij

W sezonie  jesienno-zimowy  (listopad-marzec)  zawodnicy Gryfa trenują wg harmonogramu zamieszczonego poniżej.

 

 

Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
ŻAK I gr "CZARNA" Bartek Prętki asystent Maciej Masny poniedziałek 16:30-18:00 III LO ul Kościelna
środa 18:00-19:30 III LO ul Kościelna
ŻAK II gr "CZERWONA" Bartek Prętki asystenci Maciej Masny poniedziałek 18:00-19:30 III LO ul Kościelna
środa 16.30-18:00 III LO ul Kościelna
ŻAK III Radek  Szalecki wtorek 16.00-17.30 SP 4 ul. K. Marcinkowskiego
piątek 17:00-18:30 ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
ŻAK IV

Rafał Świdurski

asystent

Jakub Pasiewicz

środa

17.45-20.30

(szczególy u trenera)

ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
piatek

18.00-20.00

(szczegóły u trenera)

SP 8 ul Wałbrzyska
Smerf I

Rafał Świdurski

asystent

Jakub Pasiewicz

 

środa 16.30-17.45 ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
piątek 17.00-18:00 SP 8 ul Wałbrzyska
ORLIK I

Janusz Masny asystent

Aleksander Walaś

wtorek 18.30-20:00 ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
czwartek 17.00-18:30 Witoszów Dolny
Żak II

Jarosław Kozioł

asystent Michał Walerowicz

środa
16.30-18.00 SP 4 ul. K Marcinkowskiego
piątek 18:30-20.00 ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
Żak III 

Janusz Masny

asystent Aleksander Walaś

wtorek 17.00-18:30 ZSM (Mechanik) ul Sikorskiego
czwartek 16.00-17:30 Witoszów Dolny
MŁODZIK Patryk Szokało/Rafał Świdurski poniedziałek 19:00-20:30 SP 4 ul. K Marcinkowskiego
czwartek 16:30-18:00 SP 4 ul. K Marcinkowskiego
Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf I i II Bartek Prętki asystenci Maciej Masny, Damian Stec poniedziałek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
środa 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf III Radek  Szalecki asystent Szymon Dembowski środa 16.30-18.00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
piątek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Bartek Kulig wtorek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
czwartek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak III i IV Janusz Masny, Mateusz Wierciński, Marek Orzechowski wtorek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało poniedziałek 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska